Κοινοποιούμε τις οδηγίες για τη διδασκαλία μαθημάτων του Γυμνασίου Ε.Α.Ε. και των Γυμνασίων των ΕΝ.Ε.Ε.ΓΥ.-Λ. για το σχολικό έτος 2022-2023. Συγκεκριμένα:

• του μαθήματος της Τεχνολογίας του Γυμνασίου Ε.Α.Ε. και των Γυμνασίων των ΕΝ.Ε.Ε.ΓΥ.-Λ. (ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ_2022_2023).
  • του διδακτικού αντικειμένου 'Πολιτισμός και Δραστηριότητες (Μουσική - Καλλιτεχνικά)' του Γυμνασίου Ε.Α.Ε. και των Γυμνασίων των ΕΝ.Ε.Ε.ΓΥ.-Λ. (ΜΟΥΣΙΚΗ_2022_2023).
  • του μαθήματος της Φυσικής του Γυμνασίου Ε.Α.Ε. και των Γυμνασίων των ΕΝ.Ε.Ε.ΓΥ.-Λ. (ΦΥΣΙΚΗ_2022_2023).
  • του μαθήματος της Πληροφορικής του Γυμνασίου Ε.Α.Ε. και των Γυμνασίων των Ενιαίων Ειδικών Επαγγελματικών Γυμνασίων - Λυκείων (ΕΝ.Ε.Ε.ΓΥ.-Λ.) (ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ_2022_2023).
  • του μαθήματος της Βιολογίας του Γυμνασίου Ε.Α.Ε. και των Γυμνασίων των Ενιαίων Ειδικών Επαγγελματικών Γυμνασίων – Λυκείων (ΕΝ.Ε.Ε.ΓΥ.-Λ.) (ΒΙΟΛΟΓΙΑ Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ, ΒΙΟΛΟΓΙΑ Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ, ΒΙΟΛΟΓΙΑ Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ).