Κοινοποιούμε τις οδηγίες για τη διδασκαλία μαθημάτων των Ημερήσιων και Εσπερινών Λυκείων για το σχολικό έτος 2022-2023. Συγκεκριμένα:

• του μαθήματος των Εφαρμογών Πληροφορικής της Α τάξης του Ημερησίου και του Εσπερινού Γενικού Λυκείου για το σχολικό έτος 2022_2023 (ΑΡΧΕΙΟ).
  • του μαθήματος της Εισαγωγής στις Αρχές της Επιστήμης των ΗΥ της Β τάξης του Ημερησίου Γενικού Λυκείου για το σχολικό έτος 2022_2023 (ΑΡΧΕΙΟ).
  • του μαθήματος της Πληροφορικής της Ομάδας Προσανατολισμού Σπουδών Οικονομίας και Πληροφορικής της Γ τάξης του Ημερησίου και του Εσπερινού Γενικού Λυκείου για το σχολικό έτος 2022_23 (ΑΡΧΕΙΟ).
  • του μαθήματος της Χημείας του Ημερησίου και του Εσπερινού Γενικού Λυκείου για το σχολικό έτος 2022_2023 (ΑΡΧΕΙΟ_A, ΑΡΧΕΙΟ_Β, ΑΡΧΕΙΟ_Γ).
  • του μαθήματος της Βιολογίας του Ημερησίου και του Εσπερινού Γενικού Λυκείου για το σχολικό έτος 2022_2023 (ΑΡΧΕΙΟ_A, ΑΡΧΕΙΟ_Β, ΑΡΧΕΙΟ_Γ).
  • του μαθήματος της Φυσικής του Ημερησίου και του Εσπερινού Γενικού Λυκείου για το σχολικό έτος 2022_2023 (ΑΡΧΕΙΟ).