Η ΔΔΕ Μεσσηνίας προκηρύσσει την πλήρωση, με επιλογή, της κενούμενης θέσης Υποδιευθυντή/ντριας στο 1ο ΕΠΑΛ Κυπαρισσίας όπου φοιτούν περισσότεροι από 120 μαθητές, και καλεί τους/τις ενδιαφερόμενους/ες εκπαιδευτικούς που έχουν τα προβλεπόμενα προσόντα, να υποβάλουν αίτηση και φάκελο υποψηφιότητας από την Παρασκευή 12 Απριλίου 2024 έως και την Δευτέρα 22 Απριλίου 2023 και ώρα 15:00, είτε ηλεκτρονικά στη διεύθυνση Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. είτε ιδιοχείρως στο Πρωτόκολλο της Υπηρεσίας (Υπαπαντής 36, Τ.Κ. 24133, Καλαμάτα). Ενημερωθείτε λεπτομερώς από το σχετικό έγγραφο.