Καλούνται οι υποψήφιους/ιες Διευθυντές/ντριες, που δεν έχουν τοποθετηθεί κατά τη σειρά εγγραφής τους στον κυρωμένο τελικό ενιαίο αξιολογικό πίνακα υποψηφίων Διευθυντών/τριών Σχ. Μονάδων και Εργ. Κέντρων της Δ/νσης Δ/θμιας Εκπ/σης Μεσσηνίας, να υποβάλουν νέα δήλωση προτίμησης μέσω email (Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.) επιβεβαιώνοντας τηλεφωνικά την παραλαβή της, η οποία να αφορά την σχολική μονάδα του Γενικού Λυκείου Πύλου, για την οποία δεν υποβλήθηκε υποψηφιότητα, από Πέμπτη 08-07-2021 μέχρι την Τετάρτη 14/07/2021. Ενημερωθείτε λεπτομερώς από το έγγραφο υπ' αρ. πρωτ. 2795/8-7-2021 της Διεύθυνσης ΔΕ Μεσσηνίας (επισυνάπτεται το σχετικό έντυπο Δήλωσης Προτίμησης).