Παρακαλούμε τους υποψήφιους Διευθυντές Σχολικών Μονάδων Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Μεσσηνίας, να μας ενημερώσουν στα emails της Δ.Δ.Ε. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ (Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. ή Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.), το αργότερο έως την Τρίτη 7-3-2023 και ώρα 14:00, για τυχόν κώλυμα παρουσίασής τους κατά την διάρκεια της διαδικασίας της συνέντευξης. Οι συνεντεύξεις υπολογίζεται να ξεκινήσουν την Παρασκευή 10-3-2023 και να ολοκληρωθούν την Πέμπτη 23-3-2023.