• Κατεβάστε τις οδηγίες και σχετικά έγγραφα που πρέπει κατά περίπτωση να έχετε συμπληρώσει και να καταθέσετε στη σχολική μονάδα τοποθέτησή σας κατά την προσέλευσή σας.
  • Σας εφιστούμε την προσοχή για την ορθή συμπλήρωση των στοιχείων που θα σας ζητηθούν στην πλατφόρμα anaplirotes.gov.gr ώστε να μην προκύψουν προβλήματα στην αναγγελία πρόσληψης στο σύστημα «ΕΡΓΑΝΗ».
  • Παρακαλούμε να είστε διαθέσιμοι για να επικοινωνήσουμε μαζί σας εφόσον προκύψει κάποιο θέμα και χρειαστούν διευκρινήσεις.
  • ΠΡΟΣΟΧΗ: Επειδή παρατηρήθηκαν λάθη στην προηγούμενη φάση και για να μην υπάρξουν προβλήματα στην ολοκλήρωση της πρόσληψής σας, σας εφιστούμε την προσοχή στο εξής:
  • Με την προσέλευσή σας στη σχολική μονάδα τοποθέτησής σας και εφόσον ο διευθυντής βεβαιώσει την ανάληψη υπηρεσίας στο πληροφοριακό σύστημα MySchool, πρέπει οπωσδήποτε ΑΜΕΣΩΣ να μπείτε στην πλατφόρμα anaplirotes.gov.gr και να ολοκληρώσετε επιτυχώς την ηλεκτρονική σύμβαση.
  • Σε διαφορετική περίπτωση ΔΕΝ θα ολοκληρωθεί η πρόσληψή σας.
  • Αυτή η διαδικασία θα πρέπει να έχει ολοκληρωθεί οπωσδήποτε πριν τις 14:00 κάθε ημέρας πρόσληψης.
  • Οι προσλήψεις θα γίνουν από Δευτέρα 1-11-2021 έως και Τρίτη 2-11-2021.