Η Δ.Δ.Ε. Μεσσηνίας προσκαλεί τους/τις υποψηφίους/ες που παρέμειναν στον κυρωμένο αξιολογικό πίνακα επιλογής Διευθυντών/ντριών Σχολικών Μονάδων μετά τη διαδικασία των τοποθετήσεων, εφόσον το επιθυμούν και πληρούν τις απαραίτητες προϋποθέσεις, να υποβάλουν δήλωση προτίμησης νια τοποθέτηση σε θέση Διευθυντή/ντριας στο Γυμνάσιο Καρδαμύλης, από την Δευτέρα 19-02-2024 μέχρι και την Τετάρτη 21-02-2024 και ώρα 15:00. Οι ενδιαφερόμενοι/ες υποβάλλουν τη δήλωση προτίμησής τους με e-mail στη διεύθυνση Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.. Επισυνάπτεται η πρόσκληση και το έγγραφο της δήλωσης.