ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Στάλθηκε ενημερωτικό email με θέμα:"1η Ενημέρωση Ηλ. Ψηφοφορίας για Υπηρεσιακά Συμβούλια ΥΠΑΙΘ" για τις εκλογές της 5ης Νοεμβρίου 2022, στα emails των εκπαιδευτικών που ανήκουν οργανικά ή υπηρετούν ως αναπληρωτές/τριες το τρέχον σχ, έτος 2022-23 στη ΔΔΕ Μεσσηνίας, όπως αυτά εξήχθησαν από το πληροφοριακό σύστημα myschool. Σε περίπτωση μη λήψης του ενημερωτικού email και αφού ελέγξετε τον φάκελο ανεπιθύμητης αλληλογραφίας (spam), επικοινωνήστε με το Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. αναφέροντας το ονοματεπώνυμό σας, το σχολείο στο οποίο ανήκετε οργανικά ή στο οποίο υπηρετείτε ως αναπληρωτής/τρια και δηλώστε το email στο οποίο θέλετε να σας σταλεί ενημερωτικό μήνυμα ως τη Δευτέρα 31/10 στις 12.00 π.μ.