Ενημερωθείτε σχετικά με τον προσδιορισμό κενών οργανικών θέσεων κλάδων ΠΕ23 και ΠΕ30 σε Σχολικά Δίκτυα Εκπαιδευτικής Υποστήριξης (Σ.Δ.Ε.Υ.) των Κέντρων Διεπιστημονικής Αξιολόγησης, συμβουλευτικής και Υποστήριξης (ΚΕ.Δ.Α.Σ.Υ.) από το έγγραφο υπ' αρ. πρωτ. 3562/26-5-2022 της Περιφερειακής Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Πελοποννήσου.

Καλούνται όσοι έχουν μετατεθεί σε Σ.Δ.Ε.Υ. – ΚΕ.Δ.Α.Σ.Υ. να συμπληρώσουν Αίτηση/Δήλωση προτίμησης τοποθέτησης και να την αποστείλουν στο Π.Υ.Σ.Ε.Ε.Π. Πελοποννήσου (email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.) από τη Δευτέρα 30-05-2022 έως και την Παρασκευή 03-06-2022, μαζί με τα δικαιολογητικά που επικαλούνται στην αίτηση και αποδεικνύουν εντοπιότητα, συνυπηρέτηση, ένταξη σε ειδική κατηγορία. Επισυνάπτεται η αίτηση/δήλωση για την υποβολή αιτήσεων για οριστική τοποθέτηση.